Egibide Gure Auzune B

Egibide Gure Auzune A
5 octubre, 2017
Eharialdea C
5 octubre, 2017
Pabellón:

Responsable: Juan Luis Arnedillo

Tel: 655 74 28 98

Mail:

Web:

Ligas
Copa Infantil 18-19, Copa Infantil A 17-18, Liga Infantil 18-19, Liga Infantil 17-18, Play Off Infantil (1º-4º) 18-19
Temporadas
2017-2018, 2018-2019

Resultados

24 - 13
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas A

35 - 10
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Novadiet BM Conet - Egibide Gure Auzune B

37 - 10
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Laudio BC

31 - 06
Centro Cívico Zabalgana

Eharialdea B - Egibide Gure Auzune B

30 - 11
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Egibide Gure Auzune A

11 - 27
Colegio Corazonistas

Corazonistas C - Egibide Gure Auzune B

4 - 25
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas B

24 - 24
Polideportivo Lakua 03

Eharialdea A - Egibide Gure Auzune B

25 - 15
Centro Cívico Zabalgana

Corazonistas B - Egibide Gure Auzune B

25 - 20
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Eharialdea A

19 - 10
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Laudio BC

7 - 26
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune A - Egibide Gure Auzune B

26 - 16
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas C

6 - 22
Pabellón del Ebro

Novadiet BM Conet - Egibide Gure Auzune B

20 - 18
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Eharialdea A

32 - 5
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Eharialdea B

15 - 35
Colegio Corazonistas

Corazonistas A - Egibide Gure Auzune B

36 - 13
Colegio Corazonistas

Corazonistas B - Egibide Gure Auzune B

18 - 32
Polideportivo La Granja

Laudio - Egibide Gure Auzune B

28 - 14
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas B

11 - 19
Colegio Corazonistas

Corazonistas C - Egibide Gure Auzune B

25 - 14
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas A

27 - 19
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Laudio

19 - 33
Colegio Corazonistas

Corazonistas B - Egibide Gure Auzune B

31 - 25
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas C

N/S
Colegio Corazonistas

Corazonistas A - Egibide Gure Auzune B

33 - 8
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Eharialdea C

17 - 20
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Corazonistas A

21 - 35
Colegio Corazonistas

Corazonistas C - Egibide Gure Auzune B

1 - 26
Pabellón del Ebro

Novadiet - Egibide Gure Auzune B

8 - 33
Centro Cívico Salburua

Eharialdea B - Egibide Gure Auzune B

39 - 11
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Eharialdea A

25 - 27
Colegio Corazonistas

Corazonistas B - Egibide Gure Auzune B

32 - 13
Polideportivo Egibide Jesús Obrero

Egibide Gure Auzune B - Egibide Gure Auzune A

30 - 22
Polideportivo La Granja

Laudio - Egibide Gure Auzune B